Novinky

KD Investments víťazne

[ 16. 12. 2006 ]

Víťazom štvrtého ročníka tradičného Vianočného futbalového turnaja SASS sa stal tím spoločnosti KD Investments. Ten stratil v piatich zápasoch iba dva body pri remíze s mužstvom spoločnosti Goldmann Systems a pri celkovom skóre 9:2 sa s veľkým náskokom vyšvihol na najvyššiu priečku. Okrem najlepších strelcov sa KD Investments počas celého turnaja opieral aj o najpočetnejšiu a najhlučnejšiu divácku enklávu.

O ďalších miestach na stupni víťazov rozhodol posledný zápas dňa, v ktorom Asset Management SLSP porazil družstvo časopisu Investor 2:0 a zabezpečil si tak druhé miesto. Tretie miesto pre Investor je však najväčším prekvapením turnaja, keďže v doterajšej histórii sa mu nepodarilo vyhrať ani jediný zápas.

Víťaz predchádzajúcich ročníkov Tatra Asset Management tentoraz obsadil štvrtú priečku. Členovia tímu tak nepriamo potvrdili svoju aktívnu účasť na firemnom vianočnom večierku.

Taktika tentoraz nevyšla týždenníku TREND, ktorý ako jediný vsadil na dvojnásobné započítavanie gólov strelených ženskými hráčkami. Tie však na všetko nestačili a TREND tak neudržal svoje tradičné postavenie najlepšieho mediálneho tímu.
Naspäť

Dizajn a programovanie: Millennium 000