Novinky

Pozvánka

[ 15. 08. 2002 ]
Z jesenných odborných konferencíí sa už začína vytvárať tradícia. Tento rok sme spojili sily s časopisom Investor a všetkých priaznivcov podielových fondov pozývame na stretnutie v dňoch 4.-5. októbra do Jasnej pod Chopkom v Nízkych Tatrách. Už teraz môžeme sľúbiť, že okrem relaxu v krásnom prostredí vás čaká aj množstvo zaujímavých tém, ktoré odprednášajú uznávaní odborníci zo širokého spektra finančného trhu.

Primárnym cieľom konferencie je poskytnúť účastníkom komplexný prehľad o možnostiach kolektívneho investovania, analyzovať faktory ovplyvňujúce výkonnosť podielových fondov v jednotlivých kategóriách, zhodnotiť globálne trendy a predstaviť vybrané segmenty, subjekty a vzťahy na finančnom trhu. Nemenej dôležitou však bude aj spoločenská stránka tohto podujatia a neformálne diskusie v príjemnom prostredí. Tentoraz sme pre dobrý prístup a komfort všetkých participujúcich ľudí zvolili ako miesto konania hotel Junior v Demänovskej doline. Po skončení odbornej časti konferencie tak môžete krásne horské prostredie striedať so športovo-relaxačnými možnosťami hotelovej sauny, bazéna, perličkového kúpeľa, stolného tenisu či billiardu. Spoločenské posedenie v reštaurácii, pizzérii či nočnom bare bude tiež určite lákadlom pre väčšinu prítomných.

Komu je konferencia určená? Stálymi účastníkmi našich konferencií a seminárov sú poradcovia a predajcovia podielových fondov z radov bánk, správcovských spoločností, sietí investičných sprostredkovateľov, poisťovní a obchodníkov s cennými papiermi. Veľkú časť účastníkov tvoria aj členovia manažmentu spoločností, ktorí si podobné podujatia obľúbili ako vítanú príležitosť na stretnutie s kolegami či priateľmi z (inak konkurenčných) spoločností a to všetko ďaleko od celodenného pracovného stresu. Jednoducho, jesenná konferencia ASS a časopisu Investor oslovuje každého so záujmom o dianie na finančných trhoch a investovanie do cenných papierov.

V súčasnosti je program odbornej časti konferencie už takmer potvrdený, ostáva dotiahnuť iba posledné detaily. Ako som spomínal hneď v úvode, rozhodne bude hodnotný a príťažlivý. Radi Vám jeho podrobnú štruktúru zašleme, stačí ak nám cez sekciu „Napíšte nám“ vašu žiadosť adresujete. Alebo ostaňte našim stránkam verný a zastavte sa na www.ass.sk aj o týždeň, kedy nájdete na tomto mieste vyčerpávajúce informácie.

Peter Goceliak
Naspäť

Dizajn a programovanie: Millennium 000