Novinky

Októbrové číslo časopisu Investor

[ 06. 10. 2003 ]
Na slovenský trh prišli s novým školským rokom aj nové typy finančných produktov. Dnes sa už teda ani slovenský investor nemusí obávať, že stratí vplyvom akciových trhov celú svoju investíciu - finančné inštitúcie priniesli zaistené produkty. Princípy fungovania tohto produktu, o ich fungovaní v anglosaských krajinách a zoznam ponúkaných produktov nájdete na prvých stranách časopisu.

Na lepšie pochopenie fungovania garantovaných produktov, najmä v svetle informácií, zverejňovaných v médiách, prináša časopis INVESTOR krátky opis ratingového hodnotenia spoločností.

V putovaní po kapitálových trhoch sme sa tentoraz zastavili v Latinskej Amerike. Chcete vedieť ako funguje ekonomika v Brazílii, Čile, Mexiku či Argentíne?

V Rusku sú stále rozbroje medzi politikmi a najbohatšími ľudmi. Ako sa k majetku dostal jeden z nich - Roman Arkadievič Abramovič?

Bankovky patria dnes k tým najviac chráneným predmetom. Nielen spôsobom ich uloženia, ale aj zabezpečením proti ich sfalšovaniu. Ako sa vyvíjali ochranné prvky bankoviek od ich počiatkov?

V rubrike Investovanie pre radosť približuje októbrový INVESTOR luxusnú automobilovú šelmu - Jaguar.

Súčasťou októbrového čísla sú aj rady na čo treba dávať pozor pri uzatváraní hypotekárnej zmluvy, krátko o pripravovanej dôchodkovej reforme, ďalší diel školy investora, finančné poradenstvo, klub INVESTORA, komentáre k vývoju akciových trhov a podielových fondov v SR a údaje zverejnené správcovskými spoločnosťami.
Naspäť

Dizajn a programovanie: Millennium 000