Informujeme
Konferencia Kolektívne investovanie na Slovensku 2022
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali 20.ročník odbornej konferencie Kolektívne investovanie na Slovensku 2022, ktorá sa uskutočnila 3. - 4. novembra 2022 v hoteli Kaskády, Sliač - Sielnica.
Viac
Next steps in Asset Managment 2022
Slovenská asociácia správcovských spoločností a Asociace pro Kapitálový trh Česká republika v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali 11. ročník odbornej konferencie Next steps in Asset Managment 2022, ktorá sa uskutočnila 10. mája 2022 na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave.
Viac
Top fond Slovakia 2021
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali prezentáciu výsledkov finančného trhu a kolektívneho investovania v roku 2021 spojenú s vyhlásením výsledkov súťaže Top fond Slovakia 2021.
Viac
Kolektívne investovanie na Slovensku 2021
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali 19. ročník odbornej konferencie Kolektívne investovanie na Slovensku 2021
Viac
Škola investovania
Základné princípy investovania a 5 najväčších chýb pri investovaní
Viac
SASS prispieva hodnotným obsahom na webový portál NBS 5peňazí
SASS sa dohodla s NBS na participácii na obsahu webu 5peňazí.sk.
Viac
Výročné zhromaždenie členov SASS 2021
Dňa 10. júna 2021 sa konalo Výročného zhromaždenia členov Slovenskej asociácie správcovských spoločností. Podujatie sa uskutočnilo formou konferenčného video hovoru.
Viac
Top fond Slovakia 2020
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali prezentáciu výsledkov finančného trhu a kolektívneho investovania v roku 2020 spojenú s vyhlásením výsledkov súťaže Top fond Slovakia 2020.
Viac
Personálne zmeny v SASS
Novým predsedom predstavenstva SASS sa stal Mgr. Marek Prokopec. RNDr. Roman Vlček zostáva členom predstavenstva SASS a zároveň sa stal výkonným riaditeľom SASS.
Viac
Konferencia Kolektívne investovanie na Slovensku 2020
Slovenská asociácia správcovských spoločností v spolupráci s vydavateľstvom MAFRA Slovakia, a.s. - vydavateľ Hospodárskych novín, zorganizovali 18. ročník odbornej konferencie Kolektívne investovanie na Slovensku 2020, ktorý sa konal 4. novembra 2020.
Viac